Sıkça Sorulan Sorular

sanalyemek® hizmetlerimiz, sipariş süreçlerimiz ve daha fazlası hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. En iyi hizmeti sunmak için sizlerden gelen soruları ve geri bildirimleri önemsiyoruz.

Eğer aradığınız soruya burada rastlamazsanız, lütfen bizimle doğrudan iletişime geçmekten çekinmeyin!

Hepsi aynı anlama geliyor.

Bulut mutfak, fiziksel bir restoran mekânına sahip olmadan yalnızca yemek teslimatı ve paket servisi üzerine odaklanan bir yemek hazırlama ve dağıtım modelidir.

Bu tür mutfaklar, müşterilere doğrudan görünmez; yemeklerini online platformlar ve uygulamalar aracılığıyla sunar ve sadece teslimat yaparlar.

Bulut mutfaklar, mekan ve personel giderlerini minimize ederek daha verimli ve maliyet etkin bir operasyon sağlar. sanalyemek® olarak biz de bu modeli benimseyerek, çeşitli lezzetleri yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

sanalyemek® şu anda "Hakiki Tosya Pilavcısı®" markasıyla hizmet vermektedir. Yeni markalarımız çok yakında sizlerle olacak.

sanalyemek® olarak ilk şubemiz Cevizli Mahallesi, Maltepe/İstanbul'da bulunmaktadır. Bu seneki en büyük hedeflerimizden birisi Anadolu yakasına en az bir şube daha açmaktır.

sanalyemek® markalarımızı Yemeksepeti, Trendyol Yemek, Migros Yemek ve Getir Yemek üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

İlgili uygulamaları mobil cihazınıza indirerek ya da web sitelerine giderek, Hakiki Tosya Pilavcısı'nı aratabilir ve menümüzden dilediğiniz lezzetleri seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz, hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinize teslim edilir.

Hakkımızda